fib.net - firmalar işte burada

Zeytinburnu Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

 

Yıllardan beri Zeytinburnu firması olarak çatı yapımı ve tadilatı işini yapmaktayız. Yaptığımız işin hakkını vererek güçlü ve sağlam kadromuzla beraber yüzde yüz müşteri memnuiyeti sağlamak firmamızın hedefidir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek ilerlemekte ve aktarılması gereken bilgileri de onlarla paylaşmakta ortaya süper ve sağlam bir iş çıkmaktadır. Amaçlarımızın arasında firmamızı geliştirmek çok iş almak, işi sorunsuz en kısa sürede ve en hızlı bir biçimde teslim etmektir. Günümüzün değişen teknolojisine ayak uydurmakta yeni malzemeleri ve fikirlerimizi işimize en iyi şekilde yansıtmaktayız. İstanbul Zeytinburnu çatı yapımı ve tadilatı firması olarak kaliteli iş anlayışımız ve hizmetimiz ile sektörün içersinde kalmayı ve ilerlemeyi başararak sektörde kaldık ve sektörün tercih edilen bir firması haline geldik.

Zamanla yağmur, rüzgâr, kar v.b. gibi sebeplerden dolayı evlerimizin çatılarında hasar oluşmaktadır. Çatının uçması ya da yağmur suyunun içeriye damlaması gibi sorunlardan dolayı çatılarınızın tamiratına başvurmaktasınız. Firmamız bu iş için kurulmuştur. Uzun yıllardır da nasıl daha iyi oluruz düşüncesiyle devamlı profesyonel ekibimizle çalışmaktayız.  Sizlerinde evlerinde ya da iş yerlerinde bu gibi sorunları varsa bir telefon kadar yakınız. Hemen müşteri hizmetlerimizi arayın.  

Evlerin çatıları hepsi aynı değildir. Hepsi aynı malzemeden yapılmamıştır. Farklı malzemeler kullanılmıştır. Örneğin kiremit çatı, ahşap çatı, ondolin çatı, şhıngle çatı, çelik çatı, membran çatı, pergole çatı, trapez çatı gibi. Çatı yapımında tercih edilen malzemelerden biride kiremittir. Sizlere kısaca kiremit çatı düşünüyorsanız sizlere yardımcı olmak adına biraz anlatalım. Kalitesine göre birçok kiremit modeli bulunmaktadır. Kiremit modeline göre döşeme yapılır. Kiremit kaliteli bir malzemedir ve görüntü olarak ta güzel gözükmektedir. Sağlam ve kaliteli bir kiremit uzun yıllar dayanmaktadır. Kiremit düşünüyorsanız fiyat konusunda biraz külfetlidir ama firmamız olarak elimizden gelen en uygun fiyatı sizlere sağlamaktayız.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]