fib.net - firmalar işte burada

Zeytinburnu Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Klima servisi olarak müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet vermekteyiz. Klima bakım ve klima montaj ihtiyacınız olduğu zaman bize ulaşa bilirsiniz. Bizim size vermiş olduğumuz hizmet yedi gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Gezici klima servisimiz sizin adresinize hemen ulaşır.  Aynı zamanda klimalarınız için sorular sorabilirsiniz ve yerinde hemen müdahale edilir.

 Klimalarınıza yapmış olduğumuz hizmetlerden bazıları: iç ünite filtre temizliği, iç ünite ilaçlaması, dış ünite kondanser kontrolü, dış ünite kaçak kontrolü, dış ünite bağlantı kontrolü, dış plastik aksam ilaçlaması ile temizliği ve iç ünite bağlantı kontrolleri gibi birçok işlemler yapıyoruz.

Klima bakımı yaptırılmalı çünkü klimanızın özellikle iç ünite ortamı vasıtasıyla ve emmiş olduğu gözle görülmeyen tozları ve bakterileri barındırmaktadırlar bu yüzden yılda en az 1 kere bakım yaptırmak gerekir. Eğer klimanıza bakım yaptırmazsanız bu tozlar ve bakteriler ortama tekrardan soğuk hava ile üflenecek bu durum ise hem çocuklarınıza hem de sizin sağlığınıza zarar verebilir. Bu durum sağlığınızı olumsuz etkilemekle beraber birçok hastalığa da sebep verebilir. Bu sebepten dolayı düzenli olarak klimalarınıza bakım yaptırmanız gerekir. Klima bakımında bize ulaşmanız yeterli böylece yaptırmış olduğunuz işlemde doğru seçim yapmış olursunuz çünkü işinde en iyisi olan ustalarımız bütün sorunları ortadan kaldırır ve size sağlıklı bir ortam sağlarlar.

İstanbul Zeytinburnu klima servisi olarak biz klima bakımı konusunda ilk gün almış şekildeki performansına geri döndürüyoruz. Montaj konusunda sizleri yüzde yüz memnun ederiz çünkü klima montajında size takılacağı yer için önerilerde bulunuruz ve sizin için görsel olarak bozuk bir görüntü olmaz, görselliğin yanı sıra gereken şeylerden birisi klimanızın hem sıcakta hem de soğukta yeterli olacağı yerin ayarlamasını da yaparız. Biz yapmış olduğumuz her işte müşteri memnuniyetini düşünürüz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]