fib.net - firmalar işte burada

Zeytinburnu Koltuk Döşeme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Zeytinburnu bölgesinde koltuk döşeme ve tasarım işi yapıyoruz. Bizim amacımız size en uygun fiyatla birlikte en iyi hizmeti verebilmektir. İsteğe uygun şekilde ödeme planlarını da ayarlamaktayız. Öncelikli prensibimiz kaliteli malzeme kullanmaktır. Koltuk döşeme ve kaplama işimizde itinalı çalışmalar yapıp zamanının da teslim ediyoruz yapmış olduğumuz işi bizim önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmaktadır. İşin de uzman ustalar ile birlikte çalışmaktayız. Bakım yapmış olduğumuz işlerin resimlerini çekiyoruz ve siz müşterilerimiz gelince resimleri gösteriyoruz. Böylece model seçmek daha kolay olacaktır. İş yerimize gelince koltuk yaptırmak için kumaş modellerine de bakabilirsiniz ve istediğiniz rengi ve modeli seçebilirsiniz.

Bizim iş yerimizde her zaman kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Bu sayede yapmış olduğumuz işler her zaman kalıcı ve sağlam olurlar. Yapmış olduğumuz işlerde itinalı çalışmalar yapıyoruz ve zamanında işimizi müşterilerimize teslim ediyoruz. Zeytinburnu’nun bütün bölgelerine çalışmaktayız. Size bu hizmeti verirken bakım ve tamir yapılacak olan koltuklarınızı ve koltuk takımlarınızı, puf, kanepe ve benzeri işçilikler yapıyoruz. Koltuklarınızı evinizden veya iş yerinizden alıyoruz v sizin istemiş olduğunuz koltuk modellerini işliyoruz. Ve tekrar söz verdiğimiz tarih ve zamanında size teslim ediyoruz.

Yılların vermiş olduğu deneyim, uzman kadromuz ve özel tasarımlar, çağdaş modeller, koltuk döşeme ve koltuk tamiri, bakım ve döşemede size bütün hizmeti veriyoruz. Bu işlem sonun da sizlerin memnuniyetini almak çok zordur ama bizim şirketimizde güven ve memnuniyeti sağlıyoruz. Biz sizlerin eski koltuklarınızı alıyoruz ve daha sonra yeni, tarz ve çok farklı bir şekilde size teslim ediyoruz. Koltuk modelleri açısından çok büyük bir yelpazeye sahibiz. Biz işimizi her zaman severek yapıyoruz ve yenilikler yapmayı kendimize ilke edinmişiz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]