fib.net - firmalar işte burada

Zeytinburnu Kombi Servisi

( 0 Puanlama)
( 2 Değerlendirme )
İSA BULUT
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yerköy
0 (544) 656 18 66
0 (532) 052 10 07
İSA BULUT
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kombi servisi olarak sizlere verimli şekilde çalışabilmesi için kombi bakımlarınızı biz yapalım. Kombi bakımlarınızı zamanında yaptırmaz iseniz arıza durumu ile karşılaşabilirsiniz. Bakım yaptırılmayan kombilerin verimi zamanla ortaya çıkar. Bu durumda size daha fazla doğalgaz harcamasına sebep verir. Sizin ekonominiz için kombi bakımını ihmal etmeyin. Zeytinburnu bölgesin de kombi bakımı yapmaktayız. Bize ulaşın ve biz sizin adresinize gelelim kombi bakımında uzun yıllardan bugüne servisçilik yapmaktayız. Kombi bakımı yaparken bizim için marka fark etmez her türlü markanın bakımını yapıyoruz. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetler ise bakım, montaj ve arıza onarımlar gibi servisimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

Kombilerinizde yıllardan bu yana sizlere başarılı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bizim amacımız sizlere kaliteli hizmet vermek ve sizlerin yüzünü her zaman güldürmek yaşamış olduğunuz ortamı sizler için daha kaliteli ve daha konforlu bir hale getirmektir.

 Siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun fiyat uygulaması verilmektedir servisimizde. İşinde profesyonel şekilde çalışan bir ekip ile çalışmaktayız. Sizlere kombi hizmeti verirken güvenilir ve sorunsuz bir şekilde sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız.

 Bizim amacımız sizlere hizmette her marka kombinize üst düzey şekilde hizmet vermek. Sizlere vermiş olduğumuz hizmet ile ev ve iş yerlerinizde daha da yaşanabilir şekilde ortam sunmaktır. Bakım ve tamir yaparken her zaman orijinal parçalar ile çalışıyoruz. Orijinal takılan parçalarımız garantili şekilde olmaktadır. Kombinizin emniyetine gelince baca çekiminde bir sıkıntı var ise, kombinizin içerisin de suyu azalmış ya da bitmiş ise ya da kombinizin derecesi bir anda kaynama noktalarını deldiğinde sistem kendini korumaya alır ama cihaz kendine haddinden fazla su yüklemesi olursa bar emniyet sistemleri devreye girer. Bu sistem vaktinde devreye girer ise olacak olan olayların önüne geçer.  

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]