fib.net - firmalar işte burada

Zeytinburnu Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Gelişen ve değişen yaşantımızda araçlarımız ulaşımın en kolay yoludur. Bir yerden bir yere hızlı bir şekilde ulaşmamızı sağlar. Teknoloji ilerledikçe araç çeşitleri de inanılmaz artmaktadır. Araçlarımız konforu ve rahatlığı yüzden yaşantımızda önemli bir yeri vardır.

 

Birçok cihazların bakıma ihtiyacı olduğu gibi araçlarında bakıma ihtiyacı bulunmaktadır. Periyodik bakımı yaptırılan araçların arızalanma riski minimuma iner ve uzun ömürlü olurlar.  İstanbul Kartal oto servis bakım tamir firmamız araçlarınızın bakımını, onarımını, yedek parça teminini, motor tamirini, elektrik tamirini, boyama işini, kaporta onarımı, rot balans ayarını, radyatör tamirini, tampon tamirini, far tamirini, şase tamirini, direksiyon arızası tamirini, v.b. gibi markası, modeli ne olursa olsun arızalan ve bozulan araçlarınızın tamir ve onarım hizmetini vermekteyiz. Deneyimli, eğitimli uzman bir kadro ile çalışmaktayız. Tamir, bakım, onarımda titiz ve temiz bir çalışma gerçekleştirmekteyiz.  Araçlarınızı dediğimiz gün ve saatte teslim etmekteyiz. Yapılan tün arızalarda değiştirilen yedek parçalara kalite garantisi sunmaktayız. Teknolojiyi her gün devamlı olarak takip etmekteyiz. Değişen teknoloji konusunda ekibimizi bilgilendirip eğitimlerini alıp tüm işlerimize anında yansıtmaktayız. Çalışanlarımız bu işin ustası ve tecrübeli kişilerdir. Araç bakımı ve onarımı önemli ve riskli bir iştir. Hata kabul etmez. Yapılabilecek tek küçük bir hata bazen kaza yapmaya sebep verebilir. Bu yüzden araçlarınızın bakımını, onarımını ve tamirini usta işini bilen profesyonel ekiplerimizin ellerine bırakın.

 

Zeytinburnu bölgesi firması olarak, elimizden gelenin en iyisini yaparak müşteri memnuniyetini kazanmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için kaliteli bir işçilik, adımızın geniş bir kitleye duyurulması, reklâm ve firma ekonomisine katkı sağlaması demektir. Firmamız olarak yenilikçi ve araştırmacı bir yapıya sahibiz. İşimizi her zaman severek yapıyoruz. Fiyat konusunda sektörümüzün en uygun fiyatını vererek ve müşteriyi zor durumda bırakmadan ekonomik çözümler sağlayarak müşteriye yardımcı olmak istiyoruz. Her türlü bilgi için çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz. Firmamızla araçlarınızı güvenli ve garantili bir şekilde tamir ettirmek istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yererli olacaktır.  Unutmayın can güvenliğinizi düşünüyorsanız es geçmeden aracınızın periyodik bakımını yaptırınız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]