fib.net - firmalar işte burada

Zeytinburnu Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Gün boyunca zor zamanlar yaşıyorsunuz ve yoruluyorsunuz evinize geldiğiniz zaman ise dinlenmek ve ruhunuzun rahatlamasını istiyorsunuz rahat ferah konforlu bir ortam istiyorsanız bize ulaşın yeterli. Biz size istediğiniz bütün konfor ve rahatlığı temin ederiz. Firmamız olarak komple ev dekorasyonu ve tadilat yapıyoruz. Evinizde istediğiniz değişiklikler, renk değişiklikler, mutfak değişiklikleri, banyo değişimi, jakuzi gibi ürünler, yatak odası değişiklikleri, teras değişikliği, oturduğunuz ve en çok yaşam alanınızın değişikliği gibi her türlü alanda size yardımcı olabiliriz. Uzun zamandır istediğiniz bu değişiklikleri artık ertelemeyin çünkü yenilik zamanı. Sizin istediğiniz her şeyi eksiksiz bir şekilde yerine getiririz.

Konusunda uzman ve eğitimli bir ekip ile çalışıyoruz. Günümüzde değişen ve yenilenen ev dekorasyonunda yapılması gereken bütün teknikleri yerine getirerek sizlere yeni yaşam alanları hazırlıyoruz. Prensibimiz gereği işimizi zamanında teslim ederiz. Fiyatlarımızda ise sizlere en uygun fiyatlar ile yardımcı oluruz.

İlk yapmamız gereken iş önce evinizi incelemek ve neler yapılması gerektiğine karar vermek lazım ve daha sonra en kaliteli malzemeler ve sizin isteklerinize göre seçimler ile sizlerin hayallerine göre işleri ortaya çıkarıyoruz. Yapmış olduğumuz işler ile müşteri memnuniyetini %100sağlıyoruz.

İş yerleriniz içinde sizlere yardımcı oluyoruz. Sizlere rahat konforlu ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız keyifli çalışma ortamları hazırlıyoruz. Tadilat ve dekorasyon yaptırırken parça şeklinde hepsini nasıl yaptırsam pahalımı tutar diye düşünmeyin çünkü size gerekecek olan bütün sistemler hepsi bizim elimizde var neyi nasıl isterseniz her şeyi sizlere temin ederiz ve böylece fiyat durumu da oldukça uygun şekle gelir. Ev ve iş yerleri için dekorasyonda tek kalem şeklinde çalışmak her zaman daha avantajlıdır. Yapılmasını istediğiniz işinizi bize teslim ettiğiniz zaman size verilen süre zarfında teslim ederiz bu konuda içiniz rahat olsun biz sizin güveneceğiniz adres olmaktayız. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]