fib.net - firmalar işte burada

Acil Oto Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Acil Oto Lastikçi
  • Acil Oto Lastikçi
  • Acil Oto Lastikçi
  • Acil Oto Lastikçi
  • Acil Oto Lastikçi
  • Acil Oto Lastikçi

Acil Oto Lastikçi

Tüm önlemleri alarak çıktığımız yolda bile kimi zaman hiç beklenmedik bir anda lastik patlamaları ile karşılaşabiliyoruz. Bazen küçük bir çivi bazen de minik cam parçalarının sebep olduğu bu lastik patlamalarının ne kadar can sıkıcı olduğu konusunda da hemfikiriz. Ancak ne yazık ki lastik patlamalarının önüne geçemiyor ve ne kadar dikkatli olsak da bu durumdan kaçamıyoruz.

Peki bu durumdan kaçamıyorsak ne yapmalıyız? Diyelim ki yetişmemiz gereken önemli bir toplantı, ya da rezervasyon yaptırdığımız bir restauranta geç kaldık. Saatlerce araç başında gelecek bir yardımı mı beklemeliyiz, yoksa yola koyulup yardım mı aramalıyız? Aslına bakarsak iki durum da kulağa oldukça tatsız geliyor. Biz soğukta ya da sıcakta arabamızın içinde beklesek ve dakikalar içinde yardım bize ulaşsa ne hoş olurdu. Hemen gülümseyerek böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyleyebilirsiniz. Ancak mobil lastikçi hizmeti tam da bunu vadediyor.

Yolda kalmış insanların işlerini nasıl kolaylaştırabiliriz, onlara daha iyi hizmeti nasıl sağlayabiliriz diye düşünürken seyyar lastikçi olarak hizmetlerimize devam etme kararı aldık. Yani siz nerede olursanız olun tam donanımlı ekip araçlarımız ve işinin ehli ustalarımızla birlikte yerinde lastik tamir ve değişim hizmetlerini geliştirdik. Bu hizmetler kapsamında lastiklerin detaylı incelemelerini yerinde gerçekleştirme, tamiri mümkün olmayan durumlarda lastikleri değiştirme, lastiklerin balans ayarlarını yapma ve lastik kullanımı ile ilgili gerekli bilgileri sizlere iletme çalışmalarını sürdürdük. Özellikle gece yolda kalan ve ne yapacağını bilemeyen müşterilerimize en hızlı yardımları ulaştırmak için çaba sarfettik ve en sonunda gece lastikçisi olarak tüm yolcuların güvenliğini sağladık.

Bazılarının yıllardır bildiği, bazılarının ise henüz yeni haberdar olduğu bu hizmetlerimiz sırasında en kaliteli ekipmanları ve farklı model/marka seçenekleriyle kaliteli lastikleri kullanıyoruz. Günün hangi saati olursa olsun 7 24 lastikçi olarak yolda kalmış ve zor duruma düşmüş tüm yolcularımıza en hızlı ve en ekonomik çözümleri sunuyoruz. Artık lastik patlamaları daha olumsuz durumlara sebep olmasın, çocuklar yollarda kalmasın diye her gün daha fazla çalışıyor kendimizi geliştirmek uğruna tüm bu alandaki tüm yenilikleri takip ediyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]