fib.net - firmalar işte burada

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını Ataşehir beyaz eşya servisi olarak üstlenmekteyiz. Bizlerin hizmet anlayışında 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet anlayışı yatmaktadır. Her daim sizlere hizmet vermek bizlerin en büyük görevidir. Servisimiz birçok ürününde periyodik bakımını yapmaktadır. Bizlere ulaştığınız zamandan itibaren en geç 2 saat içinde teknik personelimiz adresinize ikamet eder. Bu sistemin amacı,  sizin yaşam kalitenizi arttırmak ve sizleri zor durumdan en kısa sürede kurtarmaktır. Beyaz eşyalarınızda oluşan arızaların % 95gibi büyük bir bölümü evinizde gözünüzün önünde yapılmaktadır. Teknik ekibimiz arızanın giderilmesi için fiyat vermeden de tamir işlemine başlamayarak sizleri zor duruma sokmamaktadır. Fiyat konusunda sizlere en iyi hizmet ve en ucuz fiyatları vermekteyiz.

 İstanbul Ataşehir’de profesyonel ve güler yüzlü hizmet almak için bizleri aramanız yeterli olacaktır. Servisimiz yapılan her onarım sonrası garanti vermektedir. Firmamız birçok tamir ve bakım onarım ücretlerimiz çoğu firmaya göre daha ekonomiktir. Her onarımda orijinal yedek parça kullanmaktayız. Ekibimiz konusunda uzman gerekli iş yeterliliğine sahip belgelere sahiptir. Bunun dışında yeni üretilen tüm ürünlerin eğitimlerini de almaktadırlar.

 Bazı durumlarda makineniz büyük zarar görmüş olabilir. Örneğin Türkiye genelinde elektrik kesintisi, voltaj düzensizliği ya da sürekli düşük voltaj yüzünden buzdolabı ve benzeri elektrikli eşyası bozulan kişilerin şikayetlerine de yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve en uygun fiyat garantisiyle sizleri bekliyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]