fib.net - firmalar işte burada

Bağcılar Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bağcılar Halı Yıkama Firması olarak amacımız; hızlı, güvenilir, tecrübeli ve güler yüzlü ekibiyle Güneşli halkına en iyi hizmeti sunmaktır. Halılarınızda zaman içinde oluşan mikroplar insan sağlığını tehdit etmektedir. Bunlardan en bilindiği Akarlar, Maytlar, ve Mitelerdir. Mitelerin en tehlikeli tarafı ise gün içerisinde katı dışkı bırakmalarıdır. Bunu düşündüğümüzde en çok bakterinin barındığı halılarımızdaki Hijyene daha dikkat etmeliyiz. Halılarımızın üzerinde gözle göremeyeceğimiz birçok mikrop olduğunu unutmayalım.

Bağcılar Halı Yıkama Firması alarak biz insan sağlığını tehdit eden bu bakterilerin temizlenmesinde son teknolojili makineler kullanmaktayız. Bu tip mikroskobik canlılar insan vücudundaki deri kalıntılarıyla beslenirler ve 1gr deri parçası 1.000.000 mikroskobik canlının beslenmesine yeterlidir. Bu tür canlılar; bronşit, astım, boğazda kaşıntı ve benzeri rahatsızlıkları beraberinde getirir. Halı Yıkama Firması olarak müşterilerimizin sağlıklı ortamlarda yaşamlarını sağlayabilmeleri için her türlü teknik ekiple siz müşterilerimizi bekliyoruz. Halılarınızdaki tüm olumsuz canlıların yok edilmesinde kullandığımız teknikler ve halılarınızın özenle temizlenmesini sağlayan deterjanlarla rakip tanımıyoruz.

Her halını farklı şekilde temizlenme tekniği olduğunu unutmayarak her halı için gerekli görülen temizlik yöntemlerini kullanıyoruz.  Firmamıza gelen halılarınızın ebatları ölçülür, cinsi, boyası, yaşı gibi özellikleri incelenerek, hangi yöntemlerle ne şekilde yıkanacağı eksperlerimiz tarafından ücretsiz olarak tespit edilir.

Halılarınızı istenilen şekilde temizlenmesini sağlamak için halılarınızın türünü ayırt etmek gerekir. Halının ters tarafının su geçirip geçirmediğini,  zemine nasıl tutturulduğunu, ne tür dokuma kullanıldığını (bukle, havlı, kesik havlı v.b.) hangi liflerden yapıldığını (naylon, defin v.b.) bilmek gerekir.

Yeni Sistem Toz Alma Makinemiz ile halı yıkama işleminden önce halılarınız tek tek çarpma ve vakum etkisiyle tüm toz, kum ve tüylerinden arındırılıp yıkama esnasında diplerde oluşan çamurlaşma önlenir, böylece halı yıkama kalitesi artar. Yeni Sistem Hav Alma Makinemiz ile halınızın tüyleri yönünde taranarak yumuşaklık ve parlaklık sağlanır, üzerindeki hav tüyleri temizlenir. Son kalite kotrolü yapılır. Temizlenmiş halılarınız,  adresinize ücretsiz servisimizle teslim edilir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]