fib.net - firmalar işte burada

Bahçelievler Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Bahçelievler Mobil Lastikçi
  • Bahçelievler Mobil Lastikçi
  • Bahçelievler Mobil Lastikçi
  • Bahçelievler Mobil Lastikçi
  • Bahçelievler Mobil Lastikçi
  • Bahçelievler Mobil Lastikçi

Bir yolculuk sırasında meydana gelen tüm araç problemleri elbette ki can sıkıcıdır ancak hiç beklemediğimiz bir anda patlayan araç lastikleri kimi zaman tüm işlerin aksamasına yol açabilmektedir. Tamamen dikkatsizlik sonucu yolda bulunan çivi, cam kırığı ya da çukurlar sebebiyle zarar gören araç lastikleri yolda kalmamıza sebep olabilir. Bu durum nerede bulunduğumuzdan bağımsız olarak tüm günü mahvetmek için yeterlidir. Örneğin tenha bir yerde aracımız yolda kaldığında yardım istemek için saatlerimizi harcarken, trafiğin işlek olduğu bir noktada kızgın bakışlara maruz kalabiliriz. Bu yüzden her şekilde endişe yaratan bu durum şoförlerin korkulu rüyası olmaya devam etmektedir.

Aracın başında beklemek ya da gidip yardım aramak arasında yaşanan ikilem bazı zamanlarda durumu daha da zorlaştırmaktadır. Hele bir de arabada çocuklarımız ya da hastalarımız varsa. Böyle bir durumda endişeye kapılmadan yapılacak en mantıklı şey bir mobil lastikçi hizmetinden faydalanmaktır. Aracınızdan ayrılmak ya da saatlerce yardım aramak zorunda kalmadan dakikalar içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşan mobil lastikçiler ile problem tahmin ettiğinizden daha kısa süre içerisinde çözülecektir.

Problemin çözümü için yapmanız gereken tek şey bir telefon aracılığıyla yardım istemek. Aracınızın markası ya da modeli ne olursa olsun bulunduğunuz konuma yönlendireceğimiz ekibimiz ile dakikalar içerisinde lastik probleminize çözüm bulabilirsiniz.

Lastik değişimi, jant değişimi ve lastik ayarı gibi işlemlerde tam donanımlı ekip aracımız ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile 7 24 lastikçi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Dakikalar içinde bulunduğunuz konuma gelen ekibimiz tüm işlemlerini kaliteli ekipmanlar ve garantili servis özelliği ile yerine getirmektedir. Ayrıca dilerseniz aracınızın balans ayarlarının yapılması hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerle hızlı ve ekonomik çözümleri sizlerle buluşturmakta ve her geçen gün kendimizi geliştirmek adına çalışmaktayız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]