fib.net - firmalar işte burada

Başakşehir Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un en gözde mekanlarından biri olan Başakşehir ilçesindeki tüm ailelerin halılarının temizliğini üstlenmekteyiz. Evinizin koltuk, halı gibi eşyalarını temizleyerek sizlere sağlıklı bir ortam sunuyoruz. Amacımız sizlerin rahatlığını düşünerek, yorulmanıza engel oluyoruz. Biliyoruz ki ev işleri en zor işlerden biridir. Hele halıların ve koltukların temizliği tüm gününüze mal olmaktadır. Bizler sizlerin bu zamanınızın değerli olduğunu düşünerek kendinize ayırmanızı istiyoruz. Her geçen saati ailenizle, arkadaşlarınızla veya kendinizle geçirmeniz daha güzel olacaktır. Sizler sevdiklerinizle vakit geçirirken bizler sizin angaryalı işlerinizi özel makinelerimizle ve işinde uzman kişilerle yapalım.

Evimizin her köşesini birçok canlıyla paylaşmaktayız. Bu canlıların çoğunu gözle göremeyiz. Gözle görmediğimiz bu canlılar en çok halılarımızda ve koltuklarımızın üzerinde yaşamaktadır. Yaşayan canlıların temizlenmesi konusunda deneyimli ustalarımız, halıların üzerinde yaşayan bu canlıları temizlemektedirler. Ayrıca halıların üzerinde olan zor lekelerin çıkarılması da bizim işimizdir.

Başakşehir halı yıkama firması olarak sizden aldığımız halıları özel yerlerimizde dezenfekte ederek sizlere geri getirmekteyiz. Halı yıkarken dikkat ettiklerimizi sıralamak gerekirse; Sizden aldığımız halıları önce kendi içinde değerlendiriyor ve kendi bölümlerine yönlendiriyoruz. Ardından her halıyı önce tozdan arındırmak için özel vakumlu süpürgeler ile süpürüyoruz. Halıların hassasiyetine göre de bu süpürme işinin ayar butonlarını ayarlıyoruz. Süpürülen halılar özel hazırlanmış havuzlarda yıkanmak üzere yönlendirilmektedir. Halıları yıkarken kullanılan temizlik kimyasallarında beyazlatıcı etki olmaması gerekiyor. Çünkü beyazlatıcı etkisi olanlar halıya büyük zarar vermektedir. Bu kimyasalların fazla kullanılması ise halınızı yakmaktadır. Halıların yıkanması ve diğer gereken işlemlerin yapılmasından sonra kurumaya bırakılması önemlidir. Halının her tarafının kuruması halınızın yıpranmaması ve zarar görmemesi açısından önemlidir. Halılara koku veren maddelerde kullanmaktayız bu halınızın daha güzel kokmasını da sağlayacaktır. Kokuların kalıcı olması evinize serildikten sonra belirli bir süre daha evinizde kalması açısından önemlidir. Kokular temizlikte önemlidir. Herkes güzel kokuyu arzular bizde temizliklerimizin bir imzası gibi bu kokuları sizlere sunmaktayız. Birde şunu belirtmek gerekir ki kimi halılar modellerinde teknoloji bir noktaya kadar kullanılmaktadır. Bu halılar yıkama konusunda da hassastır ve el ile yıkama çok daha olumlu sonuçları beraberinde getirecektir. Bizleri aradığınız taktirde sizlere hizmet vermekten onur duyacağız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]