fib.net - firmalar işte burada

Bayrampaşa İphone Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Yazılım güncelleme, veri yedekleme veya veri kullanımı gibi problemlerinizde,  iphone’a çok hakim değilim, kullanım ile ilgili sorunlar yaşıyorum.  Bu gibi konularda yardımcı olabilecek birini mi arıyorsunuz? Tam yerine geldiniz. İstanbul Bayrampaşa İphone Tamiri ve Teknik Servisi olarak, sizlerin her türlü sorununda sizlere yardımcı olmak için buradayız. İ Tunes üretinden restore / update vb. yükleme sonucunda veya herhangi bir şekilde kilitlendi, reset attım ancak açılmıyor gibi sorunlarınızda, ekranda sadece elma ikonu / i Tunes kablosu / elma ve dönene bir simge var gibi telaşlandığınız zamanlarda biz hep yanınızdayız. Bizlerin iletişim numaralarından arayarak randevu oluşturup sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

İstanbul Bayrampaşa İphone Tamiri ve Teknik Servisi olarak, sizlerin küçük çaplı sorunlarınızı bir günde çözüyoruz. Fakat daha büyük sorunlarda birkaç gün sorun üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalar garanti kapsamındaki telefonlarınıza veya garanti kapsamında olmayan telefonlarınıza da uygulanmaktadır. Telefonlarınıza kullanılan tüm parçalar orijinal parçalardır ve 1 yıl garanti kapsamındadır. Sizlerde hayatınızın bir parçası durumuna gelen telefonlarınızı bilmedik tamircilere götürmeyin. Her daim onların uzun zaman sizinle kalmalarını istiyorsanız onlara  gereken özeni gösterin.

Örneğin; kablosuz Ağ bölümü gri renkli ve pasif durumda ise No – Wifi sorunu yaşıyorsunuz demektir. Bu problemi yazılımsal olarak da giderilebilme ihtimali olmasından kaynaklı Comm Board değişikliği yapılması mecburi değildir. Fakat bilinçsizce yapılacak müdahale cihaz üzerinde olumsuz etkiler doğuracaktır. Bir diğer müdahale gerektiren İphone ‘nin şarj olmaması tecrübeli bir ekibin müdahalesi sonucunda çabuk çözüme kavuşacaktır. Sıvı teması, manyetik etki veya masaüstü bilgisayarların ön USB portları üzerinden şarj edildiğinde oluşabilen düzensiz enerji akımında oluşabilen bir arızadır. Şarj soketi değişimi gerektirir. Bunların dışında kulaklık, mikrofon veya hoparlörün çalışmaması, çok az ses gelmesi, arka kapağının çizilmesi veya kırılması, titreşim ve ses aç – kapama ana butonlarında fonksiyon kaybı gibi teknik servis işlemi gerektiren işlerde bizlerle iletişime geçiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]