fib.net - firmalar işte burada

Beşiktaş İphone Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Beşiktaş’ta bulunan teknik servisimiz Türkiye’nin her yerindeki müşterilerine hizmet vermektedir. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşım sağladığınızda, anlaştığımız kargo firmalarıyla bağlantı kurmanızı sağlıyor ve cihazlarınızın elimize ulaşmasını gerçekleştiriyoruz. Telefonunuzun bozulma, kırılma gibi sebeplerinden dolayı sorun yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Teknik servisimize İphone 5 ekran değişimi için sıkça sorulan sorulardan bahsetmek gerekirse; telefondaki bilgilerin silinip silinmediğidir. Bilgiler silinmez, çünkü ekran değişimi hafızadan ayrı bir işlemdir. Herhangi bir fonksiyonel arızanın oluşup oluşmadığı gibi sorularda ise vereceğimiz cevap oluşmadığıdır. Ekranın üzerindeki kulaklık dahil bütün parçalar orijinal ekranınızdan sökülerek yeni ekran aktarılması yöntemi fonsiyonel bir arıza oluşturmaz. Tabi bunu uzman ellerin yapması şartı da çok önemlidir. Tanımadığınız bir tamirci ile bu işi yapmanız telefonunuzun kurcalanması ve daha büyük sorunlar yaşayabileceğinizi işaret eder.

İstanbul Beşiktaş İphone  Tamiri ve Teknik Servisi olarak beğenmediğiniz bir konuda tekrar size yardımcı olmaktayız. Örneğin; Ekran renk tonunun beğenmediniz hemen yenisi ile değiştiriyoruz. Düşme, darbe, çarpma ve sıkışma durumlarında orijinal ekranınız ile aynı mukavemeti gösteren ürün değişimini gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız her parça orjinaldir. İphone  ekranı değişince herhangi bir dayanıklılık kaybı yaşamaz. Telefonunuzda yapılmasını istediğiniz her türlü değişiklik ya da sorunda bizlerle iletişime geçiniz. İşinde uzman ekiplerle çalışma prensibimiz sayesinde müşteri memnuniyetimiz en üst seviyelerde bulunmaktadır. yaptığımız işin bilinciyle ilerleyen ve günden güne büyüyen bir servisiz.

Teknolojik gelişmeleri an ve an takip ederek kendimizi yeniliyoruz. Sizlerin istek ve arzularını tam kapasite olarak yetişmek bizim için bir simgedir. Sizlerde cihazlarınıza gereken özenin gösterilmesini ve telefonlarınızın daha uzun süre sizlerle olmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz. Bizimle çalışmak, sizinde pişman olmayacağınız bir yaklaşımla karşılaşmanıza vesile olacaktır.  

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]