fib.net - firmalar işte burada

Beykoz Ev Temizliği

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Beykoz ilçesinde bulunan şirketimiz, uzun zamandır bu bölgede hizmet vermektedir. Amacımız buradaki vatandaşlarımıza temizlik konusunda yardımcı olabilmektir. Verdiğimiz hizmetin kalitesini ölçümlemek bizim için önemlidir. Böylece daha büyük hizmetlerde görev alabiliriz.  Hizmeti alan kişi, kuruluşun memnuniyeti bizim için önemlidir. Ayrıca hizmet verdiğiz kişilerin işimizle ilgili vereceği bilgiler, fikirler ve değerlendirmeler başarımız için önemli bir kıstastır.  Aldığınız hizmetle ilgili düşüncelerinizi paylaşarak gelişimimize katkıda bulunabilirsiniz. Bu önerilere dikkat eden firmamız Türkiye’de tek isim olmak istemektedir. 

Ev temizliği konusunda özellikle çalışan ailelerin en büyük yardımcısı olan firmamız, evinizin size ait özel bir alan olduğu düşüncesini esas alarak titiz, saygılı, hijyenik ve güler yüzlü hizmet odaklı çalışmaktadır. Her daim sizlerin istediği ölçüde temizliklerini gerçekleştirerek sizleri mutlu etmektedirler

İstanbul Beykoz temizlik firması olarak, her zaman sizin yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyacağız. Temizlik hizmetleri arasında en çok tercih edilen inşaat temizlikleri için kullanılan özel malzemeler sayesinde meskeninizde inşaat atığı kalmadan rahatça yaşamanın konforunu tadacaksınız. Firmamız toplu konut temizliklerinde de hizmet vermektedir. En zor işlerden biri olan inşaat temizliklerini güçlü ve çalışkan bir ekiple gerçekleştirmekteyiz. Teknolojiden de yararlanarak en kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Şirketimizin temizlik ekibi, temizliğini yaparken hatta bitirdikten sonra bazı noktalara dikkat ederek size evi teslim ederler. Bunlar elektrikli ev aletlerini denetimli kullanmak ve elektrik kaçağı olup olmamasına dikkat etmek.  Kapı pencere balkon gibi hırsız girebilecek yerlerin kapalı olduğunu kontrol ederek evden çıkmak. Ocak, fırın gibi ev araçlarının açık unutulmamasına dikkat etmek. Evde tüp gaz veya temizlikçi kuralları olarak doğal gaz kokusu varsa evdeki elektrikli dahil bir şeyi kullanmayıp doğal gaz vanasını kapatmak, pencereleri açıp evi havalandırmak ve ev sahibini uyarmak. Temizlik bittikten sonra çocukların temas etmesi tehlikeli olabilecek deterjan gibi maddeleri çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklamak  ve ev sahibini bilgilendirmektir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]