fib.net - firmalar işte burada

Büyükçekmece Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Büyükçekmece Mobil Lastikçi
  • Büyükçekmece Mobil Lastikçi
  • Büyükçekmece Mobil Lastikçi
  • Büyükçekmece Mobil Lastikçi
  • Büyükçekmece Mobil Lastikçi
  • Büyükçekmece Mobil Lastikçi

Bazıları defalarca olmak üzere her araç sahibi hayatında mutlaka bir kere lastik patlamalarıyla karşı karşıya gelmiştir. Aniden gerçekleşen ve tüm önlemlere rağmen engellenemeyen lastik patlamaları için bazen küçük bir çivi bile yeterlidir. Yolculuk sırasında ne kadar dikkatli davranılsa da küçük bir çivi gözden kaçabilir ve aracınızın yolda kalmasına sebep olabilecek büyük hasarlar yaratabilir. Bu gibi durumlar genellikle can sıkıcı olmaktadır. Çünkü tamamen şanssızlık olarak nitelendirebileceğimiz bu olayın kesin olarak önlenmesi ya da engellenmesi mümkün değildir.

Böyle bir durumda yapılacak en mantıklı hareket aracı olduğu yerde bırakmak ve patlayan lastikle kesinlikle yola çıkmamaktır. Güvenli bir sürüş için büyük tehlike oluşturan patlamış lastikler hem sizin hem de sevdiklerinizin hayatını riske atmak anlamına gelmektedir. Bu nedenle aracınızla açık lastikçi aramak yerine mobil lastikçi hizmetinden faydalanmak daha sağlıklı olacaktır.

İlk kez duyanlar ya da mobil lastikçi kavramının ne anlama geldiğini bilmeyenler için kısa bir açıklama yapalım. Mobil yardım kapsamında değerlendirilen mobil lastikçiler yolda kalmış araçlara ulaşan ve olay yerinde bu araçların tamirini yapan ekiplerdir. Araç sahiplerinin konforu ve güvenliği düşünülerek geliştirilen bu hizmet haftanın her günü ve günün her saati 7 24 lastikçi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Biz de yıllardır bu alanda hizmet veren bir firma olarak yolda kalmış araç sahiplerine ihtiyacı olan yardımı götürüyoruz. Tam donanımlı araçlarımız ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte sürdürdüğümüz bu hizmet ile başarılarımızdan sıklıkla söz ettiriyor, kendimizi geliştirmek için her gün daha fazla çalışıyoruz.

Siz de bize mobil lastikçi destek hattında belirttiğimiz numaralar üzerinden ulaşabilirsiniz. Görüşme sırasında araç ve problem hakkında kısa bir kaç bilgi verdikten sonra bulunduğunuz konumu belirtmeniz yeterlidir. Görüşmenin hemen ardından ekiplerimiz sizin için yola çıkacaklar, hızlı ve ekonomik çözümleri sizlerle buluşturacaklardır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]