fib.net - firmalar işte burada

Çekerek Mimari Proje & 3D Modelleme

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Çekerek Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Çekerek Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Çekerek Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Çekerek Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Çekerek Mimari Proje & 3D Modelleme
  • Çekerek Mimari Proje & 3D Modelleme

Bir projenin ortaya çıkabilmesi için bazı aşamaların sırayla yapılması gerekir. Bu aşamalar uzman kişiler tarafından gerçekleşirse proje doğru ve güvenilirlik sınıflandırmasına girer. Uzun yıllardır bu sektörde yer alan firmamız her çalışmasında profesyonelliği ön planda tutmaktadır. Sizlerde projelerinizin başarılı bir ekip tarafından yönlendirilmesini istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 
Bir projenin ortaya çıkmasında bazı çalışmaların sırasıyla yapılması önemlidir. Bu sıralamadan kısaca bahsetmek gerekirse; ilk inceleme adı verilen çalışmanın yapılmasını verebiliriz. Bu çalışmada çalışma yapılacak alanın arsa yapısı, yol güzergahı, su ve elektrik düzeneği, iklim koşulları gibi belli başlı konuların detaylı bir şekilde masaya yatırılıp incelenme işlemi yapılır. Bu çalışmanın yapılmasının en önemli nedenlerinden bir tanesi projenin aksamamasını ve düzenli bir şekilde işleyişini sağlamaktır. Bu bilgilerin ardından eskiz çizimi yapılır. Bu çizim arsanın boyutu ile alakalıdır. Ardından kesit ve görünüş çizimleri başlanılır. Çizimler esnasında çevresel faktörler dikkate alınır.
Eskiz çizimleri ile geliştirilen projenin onaylanmasının ardından avan projenin hazırlanmasına geçilir. Her projenin aşaması tek tek hesaplanır ölçülür değerlendirilir. Avan projesi ile birlikte tasarım fikirlerinin belirli ölçülerle kağıda dökülmesi işinden sonra işverenimizle görüşüp hazırlanan projelerin onayı alınır ve kesin proje kısmına geçilir. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek amacıyla da 3D modelleme ve tasarım çalışmalarımızı da müşterilerimize sunarak proje bitmeden mimari görüntüsünü de onlara göstermiş oluruz.
Proje çalışmalarında genellikle etkileyici yapıların karmaşık tasarımları yer alır. İlk bakışta tasarımlar size karmaşık gelmese de mimarın stilini ve çalışmasını temsil eden sanatsal bir yorumu gözden kaçırabilirsiniz. Bütün bunların önüne geçmek için 2D çizimler çalışılmış olsa da yapının bitiminde nasıl görüneceği hakkında fazla bir şey bize söylemez. Bu nedenledir ki 3D çalışmalarına önem veriyor ve projelerimizde bu çizimleri de gerçekleştiriyoruz. Bu sayede projelerimizin daha kolay, daha ucuz ve daha hızlı olmasını sağlıyoruz. 3D çalışması müşterilerin nihai projeleri daha iyi görebilmesini olanak tanır. Bu da firmamızın teknolojiyi en uygun şekilde kullanarak profesyonelliği ön planda tuttuğunu gösterir.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]