fib.net - firmalar işte burada

Çekmeköy Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Eskiden beri yaşadığımız yere özen göstermekten asla kaçınmamışızdır. Güzel, gösterişli ve konforlu olması için elimizden gelini yapmışızdır. Ama yeri gelir huzur bulduğumuz mekânlar da tadilat ve dekorasyon yaptırmak gerekebilir. Firmamız olarak ev tadilatı, mutfak tadilatı, banyo tadilatı, odanın zeminin yaptırılması, duvarlarının tadilatı, boyama işlemi, odalara dekorasyon işlemi, kırım ya da döküm v.b. gibi aklınıza gelebilecek tüm tadilat ve dekorasyon işlerinizi yapmaktayız. Yaşadığınız yerlerinizin küçük bir değişimle neler olabileceğini görebilirsiniz. Mutfak dolaplarınızın değişmesi mobilyalarınızın tamir edilerek kumaş ve renginin değişmesi, odalarınızın boyasının rengini değiştirmeniz bulunduğunuz yere farklılık katacaktır.

Evlerinize verdiğiniz değer bakımı yapılarak sizlerinde huzur içersinde yaşamanızı sağlar. Gerekli değişimlerle de hayatınıza renk katıp daha kullanışlı ve güzel bir yere sahip olursunuz. Eğer sizlerde evinizde, ofisinizde eskiyen, çatlayan ve rengi solan duvarlarınız, mobilyalarınız, zemininiz, banyonuz varsa ve aklınızda tasarlayıp ta ücreti konusunda bir türlü yaptıramadığınız dekorasyon düşünceniz varsa hiç beklemeyin İstanbul Çekmeköy tadilat dekorasyon firması olarak sizlere en kısa sürede yardımcı olalım ve tadilatınızı ya da dekorasyon hayalinizi gerçekleştirelim.

Firmamız olarak çalışanlarımızı itina ile seçmekte ve önem vermekteyiz. İşlerini kendiişleri gibi benimsemeleri bizler için önemlidir. Yapılan iş kolay bir iş değildir. İtina, titizlik, becerilik, hızlılık ve özveri isteyen bir iştir. Bu konuda çalışanlarımızın devamlı kendilerini geliştirmeleri ve gerekli eğitimlerini tam almalarını sağlamaktayız. İşimiz garanti vererek yaptığımız bir iştir. Yapılan işe de bu sebepten kendi işimiz gibi görmekte ve içimize sinerek öyle yapmaktayız. Müşteri memnuniyetine önem verip güven sağlamaktayız. Yaptığımız tüm işlerde malzeme kalitemizi ön planda tutup yüzde yüz hizmet vermekteyiz. Müşterimizi asla yarı yolda bırakmayarak Çekmeköy firması olarak sizlerin yanında olmakta anlaşılan tarih ve saatte teslimle kalitemizi ortaya koymaktayız. Bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]