fib.net - firmalar işte burada

Esenyurt Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Deneyimli işlerinde usta gerekli eğitimleri alan kadromuzun ve çalışanlarımızın her daim yanında ve yaptıkları işlerin arkasında durmaktayız. Onlarım özverili ve işlerini benimsemeleri firmamızın daha ileriye taşıması demektir.

Klima montajı tamir bakımı önemlidir. Bilen bir firmaya ve ustaya yaptırmanızda çok önemlidir. Güven içinde klima konforunu yaşamak istiyorsanız seçiminizi iyi yapmanız gerekmektedir.

Klimalarınızın çalışmadaki ısı ve soğukluk dengesi önemli olduğundan verim açısından en uygun yer seçilmesi gerekmektedir. Bu seçimi yaparken de müşterinin istemiş olduğu bölgeye monte etmek har iki taraf açısından daha anlaşmalı olup iki tarafta mutlu olmaktadır. Ama müşterinin göstermiş olduğu bölge klima için elverişli değil ise bu bölgeye monte etmek doğru değildir. Çünkü müşteriyi memnun edeceğiz düşüncesiyle yapılan çalışma klimanın verimli ısıtması ve soğutmasını engel olmaktadır. Eğer müşterinin ön gördüğü bölge uygun değil ise neden uygun olmadığının açıklamasını yapmaktayız. Yapılan her hata hem klimanızın çalışma düzenine hem de firmamıza zararı dokunmaktadır. Bu sebepten işimizin en iyisini daima yapmak için çabalamaktayız.

Montaj klimada önemli yer kaplar doğru monte edilmeyen klimalardan verimli sonuç alamazsınız. Montajda dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Öncelikle monte edilecek duvarın ya da yerin sağlam olması gerekmektedir. Kapı yanı gibi bölgeler seçilmemelidir. Klimanın çalışacağı bölge toz kir gibi temas halinde olmamalıdır. Montajın yapılacağı bölgeye göre parçaların ya da aparatların iyi seçilmesi gerekmektedir. Gaz kaçağı gibi oluşabilecek başka cihazların olmamasına dikkat edilmelidir. Elektrik kablosunun geçen bölgesine yapılmamalıdır. Dikkat edilmelidir. Montaj esnasında şart tellerin kapatılması ve montaj yapıldıktan sonra açılması daha uygun olmaktadır. Binanın kolonlarına monte edilmekten kaçınılmaktadır. Son olarak ta montaj çalışmaları esnasında duvarda kötü bir görüntü vermekten kaçınılmalı boru girişlerini de alçı ile kapatılması gerekmektedir.

Klimalarınızın arızasız sizlerinde pişman olmadan sağlıklı bir şekilde kullanım için İstanbul Esenyurt klima servisi firmamıza bekleriz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]