fib.net - firmalar işte burada

Fatih Boyacı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Boya evlerimiz ya da iş yerlerimizin vazgeçilmezidir. Kimileri için ferahlık kimileri için canlılık kimileri için dekor kimileri içinse mutluluk ifade eder. Kötü gözüken bir ev düşünün boyanınca yenisinden farkı olmaz. Bu sebepten müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Temiz iş her zaman kazandırır. Bizde bunu ilke edindik. Yaptığımız işlerde tekrar müşterimize problem yaratmasın diye bonservisli ustalarımızla iyi analiz edip temkinli bir şekilde ilerlemektir. Kaliteli boyalarla işimizi en iyi ve hızlı teslim etme garantisiyle bizlerle çalışabilir ve bize güvenebilirsiniz. Bilinçsiz kişilere yaptırılan boya badana zamanla birçok problemlere yol açabilir. Sizin için uygun fiyat gelirken daha çok zarara yol açabilir.

Örneğin nem alan bir odanız varsa ve kötü görüntüden kurtulmak istiyorsanız nem sorunu çözülmeden boyanırsa o kötü görüntüye tekrar karşılaşırsınız çünkü nem sorunu çözümlenmemiştir. Biz size bu gibi sorunlarda garanti veririz. Yıllarca bu işi yapıp hem deneyim hem de eğitimleri sonucu işimizin en iyileriyiz. Boya için bize ulaşabilirsiniz. Boya kartelâsından boya rengini seçmekle başlayabiliriz. Boya badana yapılacak mekânı önceden görüp işe başlamadan önce de tüm eşyalarınızı iyice izole ederek işe başlarız ve anlaşılan günde temiz tiz çalışma prensibi ile size güvenle işinizi teslim ederiz. Kesinlikle eşyalarınıza toz, kir ya da bir hasar gelmez.

Hizmetlerimiz; badana, alçı sıva, stropiyer, asma tavan, kartonpiyer, bölme duvar, duvar kağıdı, yaldızlı boya, alçıpen v.b. gibi.

Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız. Bizlere en kısa zamanda ulaşın mekânınızı renklendirelim. Profesyonel boyacı ustalarımız sizinle çalışmaktan onur duyacaklardır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]