fib.net - firmalar işte burada

Gece Lastikçisi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Gece Lastikçisi
  • Gece Lastikçisi
  • Gece Lastikçisi
  • Gece Lastikçisi
  • Gece Lastikçisi
  • Gece Lastikçisi

Gece Lastikçisi

Bir gece yolculuğunda başınıza gelebilecek en kötü olaylardan birisi de hiç kuşkusuz lastiklerinizin patlamasıdır. Ne zaman ve nerede karşılaşacağınızı bilmediğiniz bu durum için ne yazık ki herhangi bir önlem almak da mümkün değildir. Ne kadar dikkat edilirse edilsin ansızın gerçekleşen lastik patlamaları şoförlerin korkulu rüyası haline gelmektedir.

Gecenin karanlığında ıssız yollarda lastiği patlamış bir araba düşünmek kimileri için yaşanabilecek felaket senaryolarının en korkutucusudur. Hele bir de arabada çocukları ve sevdikleri varken. Araba başında bekleyerek sevdiklerimi mi korumalıyım yoksa yola devam edebilmek için açık bir lastikçi mi bulmalıyım şeklindeki düşünceler işleri daha da zorlaştırmaktadır. Size bu iki seçenek arasında tercih yapmanıza gerek olmadan sorunu çözebileceğinizi söylesek? İnanması zor olabilir ancak mobil lastikçi ile her şey mümkün.

Nedir bu mobil lastikçi diye merak ediyorsanız gelin hep birlikte biraz daha yakından inceleyelim. Öncelikle lastik değişimi ya da tamiri gereken durumlarda bulunduğunuz konuma gelerek problemi çözen ekiplere mobil lastikçi ya da seyyar lastikçi adı verilmektedir. Tam donanımlı ekip araçları ile günün hangi saatinde olduğu farketmeksizin dakikalar içerisinde yardımınıza gelen bu ekipler alanında uzman ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Yıllardır bu alanda sürdürdüğümüz faaliyetler ile biz de yolda kalan ya da araba lastiği ile ilgili problem yaşayan tüm müşterilerimize en hızlı ve en ekonomik çözümleri ulaştırıyoruz. Üstelik sadece yolda kalmış olmanız değil, gece açık bir lastikçi bulamadığınızda ya da sanayi bölgesine gitmek istemediğinizde de gece lastikçisi olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Mobil lastikçi hizmetlerimiz kapsamında lastik tamiri ve değişimi, balans ayarları ve jant değişimi gibi seçenekleri sizlere sunuyoruz.

Aracınızın başında kalarak dakikalar içerisinde size ulaşacak bir yardım istiyorsanız siz de 7 24 lastikçi destek hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bulunduğunuz konumu belirten ve aracınız hakkında kısa bilgiler içeren bir konuşmanın hemen ardından en yakın ekibimizi size yönlendiriyor ve sorunun hızla çözülmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bir lastikçi dükkanında bulunması gereken tüm donanımla bu alanda yıllardır hizmetlerimizi sürdürüyor, kendimizi geliştirmek için her geçen gün çabalıyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]