fib.net - firmalar işte burada

Pendik Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Biz halıları insanlara benzetiyoruz. Ne kadar yıkanırsanız, ne kadar kaliteli ürünler kullanırsanız o kadar hijyeniksinizdir. Önemli olan ne kadar pahalı ürün kullandığınız değil yıkama işlemini ne kadar özenle yaptığınızdır. Biz Pendik halı yıkama olarak sizi düşünüyoruz. Çünkü temiz halı sağlık demektir. Bizler ne kadar işimize özen gösterirsek o kadar başarılı oluruz. Amacımız müşteri memnuniyeti sağlamak ve işimizde bir numara olmaktır.  Yaptığımız işi önemsemek demek bizlere emanet edilen halılarınızın güvende olması ve mükemmel temizlik sonrası sizlere geri getirmemiz demektir. Biz Pendik halı yıkama olarak halınızı evinizden ofisinizden ve istediğiniz yerlerden alıp paketliyoruz ki taşıma esnasında hasar görmesin.

Pendik halı yıkama firmamıza getirip paketlerden açıyoruz ve ilk başta olan ıslatma işlemine geçiyoruz. Islattıktan sonra tamamen zararsız bitki özlerinden yapılmış hiçbir şekilde sizi çocuklarınızı ve ailenizi etkilemeyen şampuan ile birlikte makine yardımı ile fırçalıyoruz. Fırçalama sebebimiz kirleri ve lekelerin tamamen temizlenmesidir. Temizleme işleminden sonra durulama işlemi yapıyoruz. Durulama işlemi bol su ile birlikte çözünmüş olan kirleri ve bakterileri tamamen halınızdan arındırıyor.

Sonra temiz ve hijyenik olan kurutma işlemine geçiyoruz.  Kurutma işlemi halılarınızı yıpratmadan ve hiçbir kimyasal madde kullanmadan ister acık hava ister sadece makine ile kurutabiliyoruz.  Genellikle biz ilk önce makine ile kuruyan halıyı bir gün açık havada havalandırılır ve en son paketleme işlemine geçiyoruz. Paketleme işlemi paketi uzmanlar tarafından onaylı olan hijyenik kumaşlardan üretilmiş olan kılıflara sarılır, isteğe bağlı olarak parfüm sıkılabilir

Paketleme işlemi yapıldıktan sonra temiz olan araçlarımıza yüklenerek evinize teslim edilir. Ücret işlemi diğer firmalara oranla daha uygundur.  Ücret işleminde halınızın metre karesine göre fiyatımız elde edilir. Bizim için müşteri en büyük patrondur.

İstanbul Pendik halı yıkama firması olarak sizinle çalışmaktan onur duyacağımızı beyan ederiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]