fib.net - firmalar işte burada

Sarıyer Doğalgaz Tesisatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Sarıyer kalorifer ve doğalgaz tesisatı firması olarak güvenilir olmak, sektörde öncü olmak, kendimizi uzmanlık alanımızda geliştirmek, ileri götürmek, devamlılığını sağlamak için kalıcılığını korumak ve Türkiye çapında saygın bir firma olmak amacımızdır.

Yaptıracağınız kalorifer ve doğalgaz tesisatını yetkili firmaların tecrübeli ve deneyimli uzman teknik kadroya montajını yaptırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde çözümlenemez durumlar ortaya çıkabilir.

Doğalgaz Tesisatı kapılarınıza kadar geldikten sonra sizler için kullanıma bırakılmış ve evlerinizin tesisatı için ise kullanıcılara ait olmaktadır. Bu aşamadan sonra iyi araştırdığınız firmayla keşif yapıp anlaşılarak yapım aşamasına geçilir. Ocak ve ısıtıcı cihazlarının montajı yapılacak yerin geçiş güzergâhı belirlenerek vanalardan itibaren belirlenen duvar yerleri delinmeli ölçüleri alınan borular kelepçe ile montaj lamalıdır. Vana ve makaronlu Flex’lerinin monta edilerek duvardaki tüm delikler alçı yardımıyla kapatılıp, U testi yapılarak İstanbul dağıtım firması olan İGDAŞ onayı beklenir. Onay sonrası kullanım aşamasına geçebilirsiniz.

Bir diğer faktör ise boruların döşenme aşaması, radyatör ve kombi yer seçimi dikkat edilmesi gereken tesisat uygulamalarıdır. Boruların yerleştirilirken gidiş yönü, boruların uygun olan güzergâh doğrultusun da kısa tutulmuş olması ve fazla dirsek kullanmaktan kaçınılmalıdır. Her ikisinin de fazla olması ısı dağılımını aza indirgemesi ve faturaya fazla yansımasından geçer ama her ikisinin de kısa ve az dirsek oluşu ısı kalitesini arttırıp en kısa sürede odalarımızın ısınmasına ve tasarruf sağlamamızı sağlar. Radyatör kullanımı da odalara göre iyi ayarlanması gerekmektedir. Fazla kullanılması fatura, az kullanılması ısı azlığına sebebiyet vermektedir. Tasarruf için kombinin yeri çok önemlidir. Kombinin yeri mutfak ve banyo yakınıdır. Uzak oluşu suyun geç ulaşması nedeniyle su sarfiyatına ve suyun geç ulaşmasından kombinin gereğinden fazla çalışmasına buda bizi zarara sokmaktadır.

7/24 çağrı merkezlerimize ulaşabilirsiniz. Sizleri rahat ve konforlu bir ısı sistemiyle baş başa bırakalım. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]